Structural Design Services Specjaliści w Technologii Betonu i Sprężenia

Nasza Wizja,

Jako firma wierzymy, że budownictwo jest podstawą dobrobytu społeczeństwa. Postrzegamy inżynierię budowlaną jako kluczową profesję, która odgrywa znaczącą rolę w kształtowaniu otaczającego nas świata.

Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca ma trwały wpływ na bezpieczeństwo i komfort społeczności, dla których pracujemy. Dostarczamy naszym klientom innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania konstrukcyjne oraz usługi doradcze w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych i kablobetonowych.

Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają spełniać najbardziej wyrafinowane i odważne założenia projektowe, zapewniając przy tym efektywność oraz elastyczne kreowanie przestrzeni. Gwarantujemy bezpieczeństwo przy jednoczesnym racjonalnym poziomie kosztów.

Naszą misją od dawna jest popularyzacja technologii sprężania w Polsce i na świecie w celu ograniczenia do minimum zużycia cementu, którego produkcja w dużym stopniu negatywnie wpływa na środowisko.

Odnieśliśmy sukces w dostarczaniu technologii sprężania do największych deweloperów na rynku. Jednak nadal jest wiele do zrobienia, ponieważ wierzymy, że konstrukcje wszystkich typów i rozmiarów mogą skorzystać na wykorzystaniu systemów kablobetonowych, zmniejszając w ten sposób pozostawiany przez nas ślad środowiskowy. Dotarcie do mniejszych deweloperów budowlanych, którzy stanowią znaczną część rynku, pomoże nam w ośiągnięciu naszego nadrzędnego celu. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jesteśmy świadomi odpowiedzialności, którą jesteśmy obarczeni, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby pozostać po stronie korzystnej dla środowiska i społeczności.

Nasz zespół zmotywowanych, doświadczonych i pełnych pasji inżynierów budownictwa będzie pracował niestrudzenie, aby dopilnować że Twoje założenia konstrukcyjne i funkcjonalne dotyczące Twojego budynku zostaną spełnione. Zapewnimy usługi najwyższej jakości, które zaowocują całkowitym sukcesem Twojej inwestycji.

Do tej pory realizowaliśmy projekty dla klientów z różnych regionów świata, tj. Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Afryki, Bliskiego Wschodu i Polski, jednak chcielibyśmy rozszerzyć nasz zasięg i wpływ; to właśnie Ty możesz nam w tym pomóc...